Potřebujete poradit:  
+420 777 292 384

Horizontální žaluzie

Vyberte si své Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie ISOTRA HIT I
Horizontální žaluzie ISOTRA HIT I
Cenově výhodné a přitom kvalitní horizontální žaluzie do plastových i dřevěných oken.
vybrat
Horizontální žaluzie ISOTRA HIT II
Horizontální žaluzie ISOTRA HIT II
Vylepšené horizontální žaluzie se zaobleným horním profilem a nadčasovým designem. Kromě barev RAL možno objednat i v imitaci dřeva.
vybrat
Horizontální žaluzie ISOTRA System 25
Horizontální žaluzie ISOTRA System 25
Variabilní horizontální žaluzie s možností meziskelního provedení, a mnoha dalšími volbami.
vybrat
Horizontální žaluzie ISOTRA System 25 - tyčka + provázek
Horizontální žaluzie ISOTRA System 25 - tyčka + provázek
Univerzální horizontální žaluzie vhodná pro všechny typy oken a pro montáž na stěnu, nebo do výklenku okna. Žaluzie je ovládaná tradičně pomocí tyčky a řetízku.
vybrat

Horizontální žaluzie

Jedná se o bezesporu nejpoužívanější stínící prvek. Výhody horizontálních žaluzií jsou naprosto zřetelné a zahrnují jak samotný princip žaluzie, kdy je možné velice snadno regulovat průchod světla do místnosti, dlouhou životnost, která lepším zpracováním plastů a hliníkových lamel zaznamenala podstatný posun a v neposlední řadě i velice příznivou cenu.

Použití horizontálních žaluzií

Horizontální žaluzie je možné použít na všechny typy oken - plastová okna, dřevěná eurookna i do starších kastlových oken.

Modely horizontálních žaluzií

V naší nabídce najdete horizontální žaluzie české firmy Isotra a.s., která vyrábí kvalitní a přitom cenově příznivé žaluzie.

  • Model HIT I - levné interiérové horizontální žaluzie nabízející optimální poměr kvality a ceny. Mají jednoduchý design horního profilu a montují se do okenního křídla. Barevné provedení je dle vzorníku RAL.
  • Model HIT II - novější a vylepšené interiérové horizontální žaluzie se zaobleným horním profilem a nadčasovým designem. Montují se do okenního křídla a mohou být v barevném provedení dle vzorníku RAL nebo mohou být potaženy imitací dřeva
  • Model System 25 - variabilní okenní žaluzie, která se maximálně přizpůsobí Vašim požadavkům. Žaluzie může být dodána s nebo bez horního krycího profilu, umožňuje montáž buď do okenního křídla nebo do meziskelního prostoru starších šroubovaných oken. Ovládání žaluzií je možné zvolit pomocí řetízkové převodovky s brzdou nebo tradičního ovládání pomocí tyčky a provázku, kdy tyčka zajišťuje naklápění lamel a provázkem lze lamely zcela vytahovat. Barevné provedení je dle vzorníku RAL nebo může být potaženo imitací dřeva.

Zaměření a montáž horizontálních žaluzií

Nejsme pouze e-shop, který Vám pošle vybranou a objednanou žaluzii.
Pokud si nejste jisti, rádi Vám pomůžeme se zaměřením, případně i s následnou montáži vybraných horizontálních žaluzií.

Váháte s výběrem barvy či materiálu a nedůvěřujete pouze fotografiím?
Potom neváhejte a přijďte do některé z našich vzorkových prodejen podívat se na vzorníky barev a materiálů na vlastní oči

Praktické návody

Návody na zaměření horizontálních žaluzií

Návody na údržbu horizontálních žaluzií

Kč vč. DPH