Zavolejte nám:  
+420 777 292 384

Horizontální žaluzie

Vyberte si své Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie ISOTRA HIT I
Horizontální žaluzie ISOTRA HIT I
Cenově výhodné a přitom kvalitní horizontální žaluzie do plastových i dřevěných oken.
vybrat
Horizontální žaluzie ISOTRA HIT II
Horizontální žaluzie ISOTRA HIT II
Vylepšené horizontální žaluzie se zaobleným horním profilem a nadčasovým designem. Kromě barev RAL možno objednat i v imitaci dřeva.
vybrat
Horizontální žaluzie ISOTRA System 25
Horizontální žaluzie ISOTRA System 25
Variabilní horizontální žaluzie u které si můžet zvolit ovládání řetízkem nebo tyčkou, možnost meziskelního provedení, a mnoha dalšími volbami.
vybrat

Horizontální žaluzie

Jedná se o bezesporu nejpoužívanější stínící prvek. Výhody horizontálních žaluzií jsou naprosto zřetelné a zahrnují jak samotný princip žaluzie, kdy je možné velice snadno regulovat průchod světla do místnosti, dlouhou životnost, která lepším zpracováním plastů a hliníkových lamel zaznamenala podstatný posun a v neposlední řadě i velice příznivou cenu.

Použití horizontálních žaluzií

Horizontální žaluzie je možné použít na všechny typy oken - plastová okna, dřevěná eurookna i do starších kastlových oken.

Modely horizontálních žaluzií

V naší nabídce najdete horizontální žaluzie české firmy Isotra a.s., která vyrábí kvalitní a přitom cenově příznivé žaluzie.

  • Model HIT I - levné interiérové horizontální žaluzie nabízející optimální poměr kvality a ceny. Mají jednoduchý design horního profilu a montují se do okenního křídla. Barevné provedení je dle vzorníku RAL.
  • Model HIT II - novější a vylepšené interiérové horizontální žaluzie se zaobleným horním profilem a nadčasovým designem. Montují se do okenního křídla a mohou být v barevném provedení dle vzorníku RAL nebo mohou být potaženy imitací dřeva
  • Model System 25 - variabilní okenní žaluzie, která se maximálně přizpůsobí Vašim požadavkům. Žaluzie může být dodána s nebo bez horního krycího profilu, umožňuje montáž buď do okenního křídla nebo do meziskelního prostoru starších šroubovaných oken. Barevné provedení je dle vzorníku RAL nebo může být potaženo imitací dřeva.

Zaměření a montáž horizontálních žaluzií

Nejsme pouze e-shop, který Vám pošle vybranou a objednanou žaluzii.
Pokud si nejste jisti, rádi Vám pomůžeme se zaměřením, případně i s následnou montáži vybraných horizontálních žaluzií.

Váháte s výběrem barvy či materiálu a nedůvěřujete pouze fotografiím?
Potom neváhejte a přijďte do některé z našich vzorkových prodejen podívat se na vzorníky barev a materiálů na vlastní oči

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace