Potřebujete poradit:  
+420 777 292 384

Plissé žaluzie

Vyberte si své Plissé žaluzie

Plissé žaluzie KLASIK
Plissé žaluzie KLASIK
Plissé žaluzie lze ovládat pomocí madel oběma směry a nabízí velký výběr tkanin, profilů a možnost aretace horního profilu pomocí magnetů.
vybrat
Plissé žaluzie DUETTE KLASIK
Plissé žaluzie DUETTE KLASIK
Díky dutině uvnitř tkaniny nabídne plisé DUETTE lepší termoizolační vlastnosti a vytvoří plochu bez viditelných průřezů v látce.
vybrat
Plissé žaluzie NOC a DEN
Plissé žaluzie NOC a DEN
Plissé žaluzie NOC a DEN. Ještě více možností zastínění pomocí dvou tkanin na jednom okně.
vybrat
Plissé žaluzie SKY - na střešní okna
Plissé žaluzie SKY - na střešní okna
Kvalitní řešení pro střešní okna typu VELUX, FAKRO, ROTO apod.
vybrat

Plissé žaluzie

Moderní variace na klasické horizontální žaluzie. Základem plissé žaluzií je speciálně upravená (skládaná, neboli plisovaná) látka. Jedinečnou výhodou plissé žaluzií je možnost ovládat (stahovat, vytahovat) žaluzii z obou stran pomocí profilů umístěných na horní a dolní části. Plissé žaluzii tedy můžete vytáhnout nahoru podobně jako klasickou žaluzii, ale nabízí i možnost "spustit" horní část dolů, a tím umožnit světlu vstupovat do místnosti, a současně nechat zastíněnou spodní část okna například před zvídavými pohledy zvenku.

Plissé žaluzie Klasik, Plisé Duette, Plisé Noc a Den a Plisé Sky

V naší nabídce najdete čtyři typy plissé žaluzií. Jednoduché Plissé Klasik s jednoduše skládanou látkou, Plissé DUETTE, které díky dutině uvnitř tkaniny nabídnou lepší termoizolační vlastnosti a vytvoří plochu bez viditelných průřezů v látce a Plissé Noc a Den, které používají kombinaci dvou látek na jednom okně.Speciální variantou jsou žaluzie Plisé SKY, určené pro střešní okna.

Použití a výběr plissé žaluzií

Plissé žaluzie se dají použít na všechny typy oken - dřevěná, plastová a nejčastěji se používají k zastínění pokojů, kanceláří a zimních zahrad. Při výběru můžete volit z různých barev profilů a téměř nepřeberného množství barev různě propustných látek.

Plissé na míru

Námi nabízené žaluzie Plissé Klasik, Plissé DUETTE, Plissé Noc a Den i Plisé SKY jsou pro Vás vyráběny přesně na míru, a navíc v ČR.
Pokud si nejste jisti, rádi Vám pomůžeme se zaměřením, případně i s následnou montáži Vámi vybraných plissé žaluzií.

Váháte s výběrem barvy či materiálu plissé žaluzie a nedůvěřujete pouze fotografiím?
Potom neváhejte a přijďte si vzorníky materiálů a barev plissé žaluzií osahat a prohlédnout a vlastní oči do našich vzorkových prodejen.

 

Kč vč. DPH