Zavolejte nám:  
+420 777 292 384

Plissé žaluzie

Vyberte si své Plissé žaluzie

Plissé žaluzie KLASIK
Plissé žaluzie KLASIK
Plissé žaluzie lze ovládat pomocí madel oběma směry a nabízí velký výběr tkanin, profilů a možnost aretace horního profilu pomocí magnetů.
vybrat
Plissé žaluzie DUETTE KLASIK
Plissé žaluzie DUETTE KLASIK
Díky dutině uvnitř tkaniny nabídne plisé DUETTE lepší termoizolační vlastnosti a vytvoří plochu bez viditelných průřezů v látce.
vybrat

Plissé žaluzie

Moderní variace na klasické horizontální žaluzie. Základem plissé žaluzií je speciálně upravená (skládaná, neboli plisovaná) látka. Jedinečnou výhodou plissé žaluzií je možnost ovládat (stahovat, vytahovat) žaluzii z obou stran pomocí profilů umístěných na horní a dolní části. Plissé žaluzii tedy můžete vytáhnout nahoru podobně jako klasickou žaluzii, ale nabízí i možnost "spustit" horní část dolů, a tím umožnit světlu vstupovat do místnosti, a současně nechat zastíněnou spodní část okna například před zvídavými pohledy zvenku.

Plissé žaluzie Klasik a Duette

V naší nabídce najdete dva typy plissé žaluzií. Jednoduché Plissé Klasik s jednoduše skládanou látkou nebo Plissé DUETTE, které díky dutině uvnitř tkaniny nabídnou lepší termoizolační vlastnosti a vytvoří plochu bez viditelných průřezů v látce.

Použití a výběr plissé žaluzií

Plissé žaluzie se dají použít na všechny typy oken - dřevěná, plastová a nejčastěji se používají k zastínění pokojů, kanceláří a zimních zahrad. Při výběru můžete volit z různých barev profilů a téměř nepřeberného množství barev různě propustných látek.

Plissé na míru

Námi nabízené žaluzie Plissé Klasik a Plissé DUETTE jsou pro Vás vyráběny přesně na míru, a navíc v ČR.
Pokud si nejste jisti, rádi Vám pomůžeme se zaměřením, případně i s následnou montáži Vámi vybraných plissé žaluzií.

Váháte s výběrem barvy či materiálu plissé žaluzie a nedůvěřujete pouze fotografiím?
Potom neváhejte a přijďte si vzorníky materiálů a barev plissé žaluzií osahat a prohlédnout a vlastní oči do našich vzorkových prodejen.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace