Potřebujete poradit:  
+420 777 292 384

Vertikální žaluzie

Vyberte si své Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie Yourblinds
Vertikální žaluzie Yourblinds
Vertikální žaluzie Vám nabídnou obrovskou variabilitu, snadné ovládání a samozřejmě co možná nejlepší dekorativní dojem při zachování optimálních stínících vlastností.
vybrat

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou jedním z nejuniverzálních interiérových zastínění. Nejčastěji bývají použity pro zastínění oken a dalších velkých prosklených ploch, ale dají se využít i pro optické rozdělení větších místností.
Technicky se jedná o pruhy látky, které jsou zavěšeny na ramínkách v pojezdovém profilu, a které jsou v dolní části zatíženy závažím. Jednotlivé pruhy jsou spojeny řetízkem, který propojuje lamely do ovládaných celků.
Samotné ovládání vertikálních žaluzíi probíhá pomocí provázku a řetízku, kdy provázkem ovládáme zatahování nebo roztahování žaluzií a ovládacím řetízkem provádíme naklopení lamel.

Materiály a barvy vertikálních žaluzií

Vertikální žaluzie se vyrábějí v mnoha barevných odstínech (což usnadní výběr a přizpůsobení barvy žaluzie právě pro Váš byt, dům či kancelář) a druhů látek (u kterých si můžete vybírat mezi látkami stínícími - propouštějící světlo, ne slunce nebo látkami zatemňujícími - které jsou schopny v místnosti vytvořit dostatečně tmavé prostředí). Dokonce je možné vytvořit vzhled žaluzií tak, že je pro každý pruh zvolena jiná barva. Při sestavování vertikální žaluzie si také můžete zvolit šířku lamely - buď obvyklou šířku 127 mm nebo užší, a pro mnohé elegantnější, 89 mm.

Proč vertikální žaluzie?

  • vertikální žaluzie se mohou stát výrazným dekorativním či funkčním prvkem interiéru
  • velký výběr barev a látek
  • možnost kombinovat více barev u jedné žaluzie
  • možnost zastínění velkých ploch
  • možnost volby nehořlavého provedení
  • v případě individuálního požadavku je možné připravit zcela atypické provedení

Zaměření a montáž vertikálních žaluzií

Nejsme pouze e-shop, který Vám pošle vybranou a objednanou žaluzii.
Pokud si nejste jisti, rádi Vám pomůžeme se zaměřením, případně i s následnou montáži vybraných vertikálních žaluzií.

Váháte s výběrem barvy či materiálu vertikální žaluzie a nedůvěřujete pouze fotografiím?
Potom neváhejte a přijďte si vzorníky materiálů a barev vertikálních žaluzií osahat a prohlédnout a vlastní oči do našich vzorkových prodejen.

Kč vč. DPH